Wprowadzenie » SMARTWATCH » Zegarek Multimedialny SmartWatch Samsung Galaxy Gear S2 R7200 KOLOR SREBRNY


        

Zegarek Multimedialny SmartWatch Samsung Galaxy Gear S2 R7200 KOLOR SREBRNY

Kolor Srebrny - Silver

Dostępny

 

Numer produktu: 035
Producent: Samsung
cena standardowa 1 499,00 zł
nasza cena bez VAT: 730,89 zł
nasza cena z VAT (23 %):
899,00 zł

Samsung Gear S2 SM-R7200 czarny


  • Ekran 1.2" 320x320px

  • Bateria Litowo-jonowa 250 mAh

  • Czujnik tętna, Akcelerometr, Czujnik światła, Barometr, Żyroskop

  • System Tizen

  • WiFi, Bluetooth, NFC

  • Pamięć wbudowana 4 GB

Samsung Gear S2
Styl na Twoim nadgarstku
Wzornictwo
Smukła, jednolita obudowa i ponadczasowe piękno okrągłej tarczy zegara

Smartwatch Gear S2 to smukła, ale wytrzymała koperta ze stali szlachetnej, która wygląda stylowo na Twoim nadgarstku. Wyraź siebie personalizowaną tarczą zegarka oraz łatwo zieniaj paski, by dostosować smartwatch do danej okazji i konkretnego ubioru


Obrotowy pierścień
Wyjątkowy i intuicyjny sposób obsługi

Gear S2 wyróżnia się innowacyjnym intuicyjnym interfejsem. Przyjazny pierścień zegara pozwoli Ci łatwo przewijać wiadomości, przybliżać widok mapy czy przełączać utwory. Sterowanie dotykowe zostało uzupełnione przyciskami Home & Back, znajdującymi się z boku zegarka.


S Health
Aplikacje służące zdrowiu

Zadbaj o zdrowie z Gear S2. Uzyskaj podgląd swojej codziennej aktywności, pracy serca oraz spożycia wody i kawy. Motywujące powiadomienia pomogą Ci utrzymać dobrą kondycję fizyczną.


Moc
Bezprzewodowe ładowanie

Bądź na bieżąco i dbaj o kondycję fizyczną przy pomocy Gear S2. Kiedy nadejdzie czas ładowania baterii, po prostu połóż smartwatch na bezprzewodowej ładowarce.


Aplikacje
Wykorzystaj pełnię możliwości Gear S2

Stale powiększane portfolio fascynujących aplikacji dla Gear S2 pozwala na ciągłe rozwijanie jego potencjałui możliwości. Począwszy od pomiaru przebytej odległości, po kontrolę bezpieczeństwa Twojego domu, wszystko jest możliwe z niewielkim zegarkiem Gear S2.


Mobilność
Szeroki wybór wyglądu tarczy zegara

Dostęp do najważniejszych funkcji smartfona to w Gear S2 obrót pierścienia zegarka. Poruszaj nią delikatnie, by przewijać długie emaile, przybliżyć fragment mapy albo zmienić utwór. Tak niewiele trzeba, by życie stało się lepsze.


Łączność
Bluetooth, Wi-Fi oraz NFC

Połącz się z internetem za pomocą Wi-Fi, podłącz bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, korzystaj z technologii zbliżeniowej NFC, a przede wszystkim – ciesz się swobodą. Smartwatch Gear S2 jest kompatybilny z wieloma urządzeniami z systemem Android.