Wprowadzenie » SMARTPHONE » SmartPhone Sony Xperia C5 Ultra Dual 16gb LTE KOLOR BIAŁY


    

SmartPhone Sony Xperia C5 Ultra Dual 16gb LTE KOLOR BIAŁY

Kolor Biały - White

Top produkt

Dostępny

 

Numer produktu: 006
Producent: Sony
cena standardowa 1 599,00 zł
nasza cena bez VAT: 1 015,45 zł
nasza cena z VAT (23 %):
1 249,00 zł

To jak wyglądasz i to jak to widzisz. W tej samej wysokiej jakości.

Urządzenie posiada przednią i tyłną kamery, które są równie wydajne, Xperia C5 Ultra pozwala udostępniać pełną historię - lepiej niż kiedykolwiek. Użyj szerokokątnej przedniej kamery do zdjęć grupowych. Uzyskaj ostrzejsze fotki z trybem Superior Auto i automatycznym ustawianiem ostrości dla kamery przedniej i tylnej. Teraz możesz podzielić się z każdym informacjami o Tobie, co porabiasz w najlepszej jakości jaką można sobie wyobrazić.

Obraz przedstawiający grupę przyjaciół biorących

Podwójna kamera 13 megapikseli z przodu iz tyłu pomaga uchwycić cały obraz.

Produkt strzał z selfie na ekranie

Nasza kamera PROselfie ™ wykonana jeszcze lepiej

Nasz najlepszy telefon selfie zapewnia obraz ostrzejszy niż kiedykolwiek już na pierwszym ujęciu. Tryb Superior Auto zapewnia zawsze uzyskać doskonałe zdjęcia, a nasz unikalny wyzwalacz Selfie sprawia że widzisz więcej w kadrze, w dzień lub w nocy – masz jaśniejsze selfies. Podświetlenie nie jest problemem również dzięki HDR. Witaj, selfies po zachodzie słońca!

Powiększyliśmy jego ekran bez powiększania telefonu

Z Xperia C5 Ultra udała nam jakaś smartfonowa magia. Udało nam się zmaksymalizować wyświetlanie bez dodawania rozmiaru do telefonu. Z cienką ramką, Xperia C5 Ultra jest prawie samym ekranem. Razem z chłodną aluminiową ramką i lekko zaokrąglonymi tylnymi ściankami, jest to smartphone, który używa się tak dobrze, jak wygląda.

Product image pokazując Xperia C5 Ultra z boku

Kiedy jesteś zbyt zajęty na dwie ręce

Nawet jeśli kochasz duży wyświetlacz, są chwile - jak podczas rozmów z przyjacielem - gdy chcesz używać tylko jednej ręki. W trybie jednej ręki Xperia C5 Ultra masz wygody kompaktowy telefon, nie czując rozmiaru ekranu, który posiadasz.

Obraz przedstawiający ekran w trybie jednoręczne mini

Podziel się

Xperia C5 Ultra jest zapełniony wyświetlaczem Full HD, to idealne jeśli chcesz zgromadzić przyjaciół i się pośmiać. Ekran 6 "sprawia, że wszystkich wszyscy go widzą, a technologia IPS oznacza, widok jest dobry z każdego kąta. Tylko ty i twój ulubiony serial? Dzięki małemu obramowania ekranu, oraz technologii telewizorów Sony BRAVIA będziesz czuć się bardziej zaangażowany, niż kiedykolwiek.

Zdjęcie z grupą przyjaciół oglądając coś na dużym ekranie

Smartfon dla Ciebie

Wyraź siebie z smartphone, który pasuje do Twojego stylu. Xperia C5 Ultra nie jest dla nudziarzy. Wcale nie jest nieśmiały, z dużym rozmiarem ekranu próbuje mieć też dużą osobowość. Wybierz między wersją śnieżnobiałą, eleganckim czarnym lub chłodną miętą.

Obraz przedstawiający dwóch przyjaciół, każdy z innym kolorze Xperia C5 Ultra

Kamera

Aparat główny znajduje się z przodu i z tyłu ...

Teraz możesz przełączać się między kamerą główną a aparatem do selfie, bez utraty jakości. Oba aparaty są równe pod względem możliwości. Rób oszałamiająco ostre zdjęcia z 13 megapikseli, Superior Auto i szerokokątnym obiektywem.

Obraz przedstawiający jakość aparatu Xperia C5 Ultra

Tylna Kamera

13 MP z czujnikiem Exmor RS ™
Autofokus

Miękka lampa błyskowa LED

Superior Auto

HDR dla zdjęć i filmów

SteadyShot ™ wideo

Kamera Selfie

13 MP z czujnikiem Exmor RS ™
22 mm szerokokątny obiektyw

Autofokus

Miękki LED Selfie Flash

Superior Auto

HDR dla zdjęć i filmów

SteadyShot ™ wideo

Superior Auto dla kamer z przodu iz tyłu

Xperia C5 Ultra ma funkcje Superior Auto do tylnego i przedniego aparatu. Tryb Superior Auto wykrywa scenę i dostosowuje ustawienia aparatu w celu uzyskania dobrego zdjęcia. Tak więc, czy masz silne światło, lub po prostu chcesz, aby uchwycić piękne sceny nocne, wszystkie zdjęcia i selfies będą wyglądać profesjonalnie w trybie Superior Auto.

Kolaż przedstawiający sceny w trybie Superior Auto

Zobacz różnicę w selfies

Selfie Flash w przeciwieństwie do reszty

Aparat selfie Xperia C5 Ultra selfie posiada miękką diodę LED Selfie Flash, który stworzy doskonałe zdjęcie w każdych warunkach oświetleniowych. W przeciwieństwie do większości lamp błyskowych, Xperia C5 Ultra flash jest kwadratowy zamiast okrągły, więc podświetla się bardziej ramy obrazu. Ponadto, automatycznie dostosowuje się do idealnych ustawień dla danych warunków oświetlenia i oświetla scenę w sposób naturalny.

Porównanie pokazuje z jak i bez Selfie Flash

Uchwyć więcej z 22 mm szerokim widokiem

Przednia kamera posiada również szerszy niż kiedykolwiek obiektyw 22 mm z 88 stopniowym polem widzenia. Więc można zmieścić w kadrze jeszcze  więcej znajomych.

Porównanie pokazuje z jak i bez obiektywu szerokokątnego

Światło zawsze idealne z Xperia C5 Ultra

Xperia C5 Ultra ma znaną technologię Low Light Sony, aby uchwycić moment, zarówno w pomieszczeniach jak i w nocy. Dzięki czujnikowi Exmor RS i mobilną i technologąi HDR, zdjęcia są wyraźne i ostre bez względu na to, gdzie i kiedy je robisz.

Porównanie pokazuje z jak i bez HDR

Obrazy pokazane powyżej to symulowane przykłady.

Aplikacje kamery dla Selfie

Wyświetlacz

Naprawdę duży ekran

6 " ekran FullHD na Xperia C5 Ultra oferuje najnowsze technologie Sony TV zoptymalizowane dla urządzeń przenośnych. Technologia Mobile BRAVIA® Engine 2 daje zwiększoną ostrość i kontrast oraz lepszą głębię obrazu. Dzięki technologii IPS telefon z aparatem selfie ma doskonały podgląd z każdego kąta i dokładne oddaje kolory od krawędzi do krawędzi.

Product image pokazując Xperia C5 Ultra za śmiałe wyświetlacz

Tryb „żywy”

Dla rozrywki, włączyć tryb Super żywy. Kolory są bardziej żywe niż kiedykolwiek, więc Twoje zdjęcia, filmy i pliki wideo będą przyciągać wzrok.

Porównanie pokazuje tryb Super żywy

Konstrukcja

Duży telefon klasy premium, smukła konstrukcja

C5 Ultra Xperia ma 6 "wyświetlacz, a elegancki i smukły design sprawia że również styl z którym chcesz się identyfikować. Super-cienka ramka umożliwia wyświetlanie praktycznie bez marginesów i sprawia że telefon pozostaje poręczny. Wraz z zakrzywionym tyłem posiada najwyższej jakości aluminiową ramkę. Xperia C5 Ultra odczuwa się tak dobrze, jak wygląda. Opcje kolorów to czarny, biały i chłodny miętowy.

Product image pokazując Xperia C5 Ultra szczegóły konstrukcyjne

Łatwy, obsługuj go jedną ręką

Xperia C5 Ultra może mieć duży ekran, ale nadal łatwo wysyła sms tylko jedną ręką. Po prostu przesuń palcem po przekątnej, aby włączyć tryb mini i skurczyć ekran do 4 ". A kiedy jesteś gotowy na doświadczenie znów na dużym ekranie, wystarczy zamknąć tryb mini.

Żywotność baterii

Akumulator, który trwa. I trwa.

Przygotowaliśmy Xperia C5 Ultra by był jak najbardziej skuteczny w każdym szczególe, a następnie posiadał baterię, która jest niezwykle żywotna. Efektem jest smartphone, który zapewnia wyjątkowo długą żywotność baterii.

Ktoś, zmieniając ustawienia baterii na ich Xperia C5 Ultra

do 2 dni * Żywotność baterii

do 7 godzin wideo HD

do 74 godzin muzyki

Bateria Tryb STAMINA - Idź jeszcze dalej

Rozszerzona gotowość

Chcesz, aby gotowości urządzenia wydłużyła się czterokrotnie? Włącz Rozszerzony tryb gotowości. Twoje aplikacje i funkcje będą intuicyjnie wyłączone, gdy nie używasz wyświetlacza. Jednak nadal będziesz mógł odbierać połączenia, teksty, alarmy i włączać wybrane aplikacje. Naciśnij przycisk zasilania i wszystko jest uruchomione ponownie.

Rozszerzone wykorzystanie

Niska na baterii, ale nadal coś do zrobienia? Rozszerzony tryb użytkowania wydłuża czas pracy nawet o 14%.

Ultra trybie STAMINA - Wycisnąć każdą kroplę

Czasami zdarza się coś niespodziewanego i a ty musisz działać na baterii, gdy jesteś z dala od ładowarki. Tryb STAMINA będzie bardzo pomocny, ograniczając telefon do podstawowych funkcji - takich jak rozmowy i SMS. 

Prędkość

Szybko, szybciej, LTE

Ten smartphone posiada wbudowany modem LTE / 4G. Umożliwia to nieprawdopodobnie szybkie połączenia internetowe o aż do 150 Mbit / s pobierania i prędkość 50 Mbit / s dla wysyłania.

Xperia C5 Ultra z filmem na ekranie i ikon przedstawiających Octa-core 1,7 GHz, 2 GB

Telefonu Octa-core a wyniki są błyskawicznie

Uruchamianie wielu aplikacji jednocześnie, surfowanie po internecie w krótszym czasie i strumieniowanie pięknych darmowych filmów. Zaawansowany procesor Octa-core 1,7 GHz zapewnia maksymalną wydajność i szybkość bez opróżniania baterii. Procesor jest asynchroniczny, co oznacza, że każdy rdzeń jest zasilany niezależnie. Więc masz dokładną ilość mocy gdy jej potrzebujesz, bez marnowania energii, gdy nie masz.

Dźwięk

Xperia C5 Ultra z aplikacji Muzyka otwarta; ikony dla 97dB, xLOUD ™ i technologie otaczają Clearaudio + telefon

Podkręć głośność

Jeśli chcesz, aby impreza się rozpoczęła, nie ma lepszego sposobu niż muzyka. Głośna muzyka. Twój Xperia C5 Ultra posiada głośnik zdolny do grania aż na poziomie 95 decybeli. Więc wybierz na melodię, włącz ją głośno i to party time.

Krystalicznie czysty dźwięk

Z trójki technologią Clearaudio+ i Clear Stereo, Clear Bass i Clear Phase - Twoje utwory są pozbawione zniekształceń i odtwarzane z doskonałą równowagą i jasnością. A przy automatycznych ustawieniach, wszystko co musisz zrobić, to cieszyć się muzyką.

Poczuj basy

Silnik xLOUD wzmacnia głośność i dostarcza muzykę z głębszymi i bogatszymi dźwiękami oraz zwiększa bass.

Szybka specyfikacja

Aparat główny

 • 13 MP Exmor RS ™

 • Autofokus

 • Lampa błyskowa LED

 • HDR dla zdjęć i wideo

Przedni aparat

 • 13 MP Exmor RS ™

 • Autofokus

 • Selfie Flash

 • HDR dla zdjęć i wideo

Wyświetlacz

 • 6 "

 • Full HD

 • Technologią Mobile BRAVIA® Silnik 2

Procesor

 • 1.7 GHz Octa-core

 • 64-bitowy

Dźwięk

 • Clearaudio +

 • xLOUD ™

Bateria

 • 2.930 mAh

 • Bateria Tryb STAMINA

 • Do 2 dni pracy baterii *

Dual Sim

 • Tak

Sieć

 • UMTS HSPA+ 900 (Band VIII), 850 (Band V), 1900 (Band II), 2100 (Band I) MHz

 • GSM GPRS/EDGE 850, 900, 1800, 1900 MHz

 • LTE Bands 1, 3, 5, 7, 8, 28, 40