Wprowadzenie » SMARTPHONE » SmartPhony Samsung » SmartPhone Samsung Galaxy Note 7 Dual Sim + Okulary VR !! KOLOR ZŁOTY -Promocja


        

SmartPhone Samsung Galaxy Note 7 Dual Sim + Okulary VR !! KOLOR ZŁOTY -Promocja

Najlepsza Cena ProAndroid Poleca !!

Nowość Akcja Top produkt

Niedostępny

 

Numer produktu: 041
Producent: Samsung
cena standardowa 4 199,00 zł
nasza cena bez VAT: 3 007,32 zł
nasza cena z VAT (23 %):
3 699,00 zł

Galaxy Note 7 Dual SIM SM-N930FD - Wszystkie Kolory Dostępne !!

zamów teraz i odbierz okulary VR w prezencie !!

 

SAMSUNG GALAXY NOTE 7 DUAL SIM


Kiedy niemal bez przerwy korzystasz ze smartfonu i płynnie przełączasz się pomiędzy pracą a rozrywką, potrzebujesz telefonu, który poradzi sobie równie dobrze z każdym zadaniem. Zaprojektowaliśmy więc Galaxy Note7, z którym możesz jeszcze więcej. Czerp z życia jak najwięcej w sposób, w jaki lubisz najbardziej.


Design

Galaxy Note7 ma podwójnie zakrzywiony ekran, byś mógł działać sprawniej i efektywniej. Zaokrąglenie tylnego panelu pozwoli Ci wygodnie i pewnie trzymać smartfon w dłoni gdy korzystasz z rysika S Pen. Galaxy Note7, a także rysik S Pen są wodoodporne.

Zakrzywienia, które płynnie przechodzą z tyłu obudowy na jej przód.

Niemal bezramkowy ekran, zapewniający większą przestrzeń i funkcjonalność.


Rysik S Pen

Zmieniliśmy sposób, w jaki działa rysik S Pen. Teraz pisze jak prawdziwy długopis, którym zapisujesz notatki i szkicujesz pomysły. Myśli za Ciebie w wielu językach i pomaga w porozumiewaniu się, gdy same słowa nie wystarczą.

Rozrywka

Kiedy ciągle jesteś w biegu, znalezienie czasu i miejsca na choćby kilka minut relaksu może okazać się trudne. Dlatego stworzyliśmy Galaxy Note7, który zagwarantuje Ci najlepszą rozrywkę, taką jak zachwycające przełomową jakością obrazu filmy HDR i gry stworzone w Vulkan API. Z taką dawką emocji wystarczy nawet chwila, by naładować się energią.

Bezpieczeństwo

Ochrona wrażliwych danych i osobistych informacji od zawsze była sprawą najwyższej wagi. Wprowadziliśmy więc jedno z najskuteczniejszych rozwiązań, dzięki któremu dostęp do plików będziesz miał tylko Ty – skanowanie tęczówki oka. To najwygodniejszy dla Ciebie sposób na zabezpieczenie Galaxy Note7 i danych w nim zapisanych przed niepowołanymi osobami.

Aparat

Czasami robisz zdjęcia, na przygotowanie których masz sporo czasu. Czasami robisz też takie, na które masz tylko kilka sekund. Z Galaxy Note7 każde zdjęcie będzie wyglądało równie dobrze. Kamera bez problemu radzi sobie nawet z największymi wyzwaniami – od słabego oświetlenia po nagły ruch. To zasługa czujnika Dual Pixel, który zastosowano w jasnym obiektywie F1.7 o rozmiarze piksela 1,4 μm. Uchwyć obraz dokładnie takim, jakim go widziałeś.

Więcej miejsca na wszystko

Przy mnóstwie plików, filmów i zdjęć ważne jest, by nigdy nie zabrakło Ci miejsca. Pamięć wewnętrzna Galaxy Note7 to 64 GB, ale gdyby i to Ci nie wystarczyło, możesz rozszerzyć ją za pomocą karty pamięci microSD o rozmiarze do nawet 256 GB.

Przewaga mocy

Dobrze wiemy, że tak naprawdę nigdy nie przestajesz korzystać z telefonu. Domyślamy się więc, że ważna jest dla Ciebie wydajna bateria. Właśnie dlatego Galaxy Note7 otrzymał pojemniejszy akumulator o imponującej szybkości ładowania. Obsługuje też szybkie ładowanie bezprzewodowe, znane z poprzednich smartfonów Galaxy S. Kiedy musisz naładować baterię, wystarczy, że położysz telefon na podstawce ładującej – kable nie są już potrzebne. Sprawiliśmy też, że Galaxy Note7 jest wodoodporny, od obudowy aż po rysik S Pen. Wszystkie wewnętrzne komponenty są szczelnie odizolowane.

Smart Switch

Gotów na przesiadkę na Galaxy Note7? Skorzystaj z funkcji Smart Switch i przenieś to, na czym Ci zależy ze starego smartfonu na nowy. Możesz też przesłać wszystko do dysku w chmurze i pobrać tylko najważniejsze pliki. Jeśli do tej pory korzystałeś z poprzedniego modelu Galaxy Note, do aplikacji Samsung Notes przeniesione zostanie wszystko to, co stworzyłeś i zapisałeś za pomocą rysika S Pen.

* Usługa dostępna tylko dla wybranych urządzeń. Kabel USB dołączony do zestawu.

Piękno w prostocie

Ekran blokady zmienia się automatycznie po przechyleniu smartfonu. Ikony i menu są proste i łatwe w obsłudze, więc błyskawicznie znajdziesz pożądaną funkcję. Najważniejsze ustawienia dostępne są w podręcznym panelu otwieranym po przesunięciu palcem w dół ekranu. Tak samo łatwo przełączysz się pomiędzy różnymi trybami aparatu.

Zakrzywienie warte uwagi

W zakrzywieniu ekranu Galaxy Note7 znajdziesz wszystkie potrzebne funkcje. Od ulubionych aplikacji po potrzebne aktualizacje, od dodatkowych informacji po szerszy wybór w zakładce zadań. Skorzystaj z ustawień i dostosuj działanie zakrzywienia do własnych potrzeb.

Always On Display

W Galaxy Note7 uzyskasz potrzebne informacje bez wybudzania smartfonu. Always On Display, czyli aktywny ekran, pokazuje godzinę, kalendarz, albo informacje z aplikacji. Możesz też przypisać do niego unikatowy podpis albo notatkę, a także zmienić kolor i styl zegara na taki, który spodoba Ci się najbardziej.

Dokładniejsza końcówka S-PEN

Końcówka rysika S Pen jest teraz znacznie cieńsza niż wcześniej, dzięki czemu pisanie i rysowanie stało się naturalniejsze i dokładniejsze.

Dobrze się spisuje

Rysik S Pen w Galaxy Note7 zaprojektowany został z myślą o precyzji i płynności. Pisze tak dobrze, że tworzenie notatek, a nawet rysowanie, są czystą przyjemnością. To rysik, który naturalnie przechodzi od pracy do zabawy - tak jak Ty.

Notatki w jednym miejscu

Każda notatka, przypomnienie i zdjęcie, które stworzysz lub opiszesz za pomocą rysika S Pen, będą zapisane w jednym miejscu - aplikacji Samsung Notes. To tutaj znajdziesz też pliki przeniesione z poprzedniego smartfonu Note za pomocą aplikacji Smart Switch. Wybieraj spośród różnych pędzli i mieszaj kolory, aby rysować, malować i tworzyć, a następnie udostępnij swoje dzieła w PEN.UP.

Notuj na ekranie

Nie musisz odblokowywać smartfonu, by zapisać notatkę. Skorzystaj z funkcji Screen-off Memo - po prostu wyjmij rysik S Pen i zacznij pisać po ekranie. A żeby o niej nie zapomnieć - przypnij ją do ekranu Always On Display - i gotowe!

GIF-y Smart Select

Kiedy słowa to za mało, możesz stworzyć własnego GIF-a. Za pomocą rysika S Pen zaznacz fragment filmu i udostępnij go od razu - znajomym, albo na swoim profilu społecznościowym. Jeśli zależy Ci na określonym fragmencie zdjęcia, tekstu lub strony internetowej, narysuj wokół niego linię i naciśnij przycisk udostępniania. Następnie wybierz Smart Select z menu Air Command.

* Załączanie i wyświetlanie GIF-ów może nie być dostępne w niektórych portalach społecznościowych i komunikatorach. Nawet jeśli załączanie GIF-ów jest obsługiwane, mogą wystąpić ograniczenia dotyczące rozmiaru i długości.

Ładowanie bezprzewodowe

Galaxy Note7, wzorem naszych najnowszych smartfonów, został wyposażony w technologię ładowania bezprzewodowego. Jak już raz oderwiesz się od kabli, nie będziesz chciał wrócić do tradycyjnych metod.

Niestraszna mu woda

Tak jak część z naszych poprzednich smartfonów, tak i Galaxy Note7 jest odporny na wodę i pył. Tym razem jednak uszczelniliśmy nie tylko wszystkie wejścia, ale także i rysik S Pen. Certyfikat IP68, który otrzymał Galaxy Note7, oznacza, że sprosta on kurzowi, pyłowi i piaskowi oraz może być zanurzony w wodzie na głębokości do 1,5 metra, do 30 minut.

Mocny zawodnik

Galaxy Note7 wyposażono w ulepszone podzespoły, między innymi w wydajniejszy procesor i lepszą grafikę. Taki zapas mocy, w połączeniu z pamięcią RAM 4 GB, podoła niemal każdemu zadaniu.

* Wyniki mogą różnić się w zależności warunków testu i innych okoliczności.

31% Większa wydajność

procesora (CPU) 58%

Większe możliwości procesora graficznego (GPU)

4GB RAM

Znacznie płynniejsze działanie

Zawsze pasuje

Już nigdy nie pomylisz się podczas podłączania ładowarki do smartfonu. Galaxy Note7 naładujesz za pomocą symetrycznego wtyku USB typu C.

Jeszcze więcej rozrywki

Kiedy oglądasz film albo grasz na Galaxy Note7, przenosisz się w sam środek akcji. Przy takiej dawce rozrywki nawet chwila wystarczy, byś naładował się energią.

Czym jest mobilne HDR?

HDR to skrót od "High Dynamic Range". Nazwą tą określa się technikę fotografowania, która pozwala uzyskać niesamowicie realistyczne zdjęcia. Teraz także i filmy HDR oferują podobną jakość - wysoki kontrast, nieskazitelną biel, głęboką czerń i oszałamiającą ilość detali. Aby w pełni doświadczyć działania technologii HDR, potrzebujesz kompatybilnego urządzenia mobilnego.

Oglądaj w HDR

Galaxy Note7 jest kompatybilny z technologią mobilnego HDR. Zaawansowany silnik przetwarzania obrazu wynosi jego jakość na zupełnie nowy poziom. Zachwycająca jasność i ilość detali tchną życie we wszystko, co oglądasz.

Vulkan zmienia warunki gry

Grając na Galaxy Note7 poczujesz się, jakbyś trzymał w dłoniach prawdziwą konsolę. Gry wykonane w technologii Vulkan zachwycą Cię swoją grafiką. Nie oderwiesz się tak łatwo, bo gdy Vulkan jest w grze - grasz do samego końca.


Bezpieczeństwo jest ważne

W smartfonach przechowujemy cenne dane, zarówno osobiste jak i prywatne. Odpowiednie zabezpiecznie ich jest więc sprawą najwyższej wagi. Jednak niepowołane osoby, nie powinny mieć dostępu do naszych plików. Właśnie dlatego wyposażliśymy Galaxy Note7 w skaner tęczówki oka (Iris). To jeden z najskuteczniejszych i najwygodniejszych sposobów na zabezpieczenie plików. Możesz też korzystać z kompleksowych zabezpieczeń Samsung Knox i czuć się naprawdę bezpiecznie.

Rozdzielone i zabezpieczone

Pliki prywatne i służbowe możesz rozdzielić tak, jak oddzielasz sferę osobistą od zawodowej. Wykorzystaj Zabezpieczony katalog Galaxy Note7 do przechowywania najcenniejszych plików i informacji. System zabezpieczeń Samsung Knox zabezpieczy je przed niepowołanymi osobami - tylko Ty będziesz mieć dostęp do zabezpieczonego folderu.

Klucz do mobilnego bezpieczeństwa

Odblokuj smartfon za pomocą tęczówki oka, odcisku palca lub wzoru blokady ekranu. Szybkie skanowanie tęczówki da Ci bezpośredni dostęp do aplikacji na ekranie Always On Display, uwolni od konieczności wpisywania haseł czy danych logowania.

Nie przegap żadnego momentu

Aparat Galaxy Note7 działa błyskawicznie, nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Daje Ci możliwość zapisywania najlepszych momentów życia – nawet tych, których się nie spodziewałeś. Zawsze możesz na niego liczyć.

Uchwyć chwilę

Aparat Galaxy Note7 działa niemal jak Twoje oczy, szybko i dokładnie skupiając się na kluczowych obiektach. Rozdzielczość 12 MP i matryca Dual Pixel, w połączeniu z jasnym obiektywem F1.7 i pikselami o rozmiarze 1,4 µm, pozwolą Ci uchwycić każdą chwilę życia – spokojne lub dynamiczne, za dnia lub w nocy.

Rób zdjęcia jak profesjonalista

Ty decydujesz o tym, jak ma wyglądać zdjęcie. Uchwyć spokój miasta nocą, albo biel załamujących się fal. Włącz tryb Pro i samodzielnie dostosuj parametry zdjęcia, np. wartość ekspozycji, otwarcie migawki, balans bieli, itp. Z trybem Pro łatwiej zrobisz zdjęcia, których nie powstydziliby się profesjonaliści.

Wspomnienia w jakości 4K

Kiedy chcesz uwiecznić moment w najdrobniejszych szczegółach, włącz tryb wideo 4K. Filmy nagrane w tak wysokiej rozdzielczości będą oszałamiały liczbą detali, zwłaszcza, gdy obejrzysz je na monitorze lub telewizorze 4K. Niektóre wspomnienia są warte tego, by zachować je w najwyższej jakości.

Nagrywaj w zwolnionym tempie

Podczas nagrywania w zwolnionym tempie, aparat Galaxy Note7 automatycznie wykrywa znaczące elementy, takie jak nagła zmiana Twojej prędkości, czy kierunku i zapisuje ten moment w zwolnionym tempie. Stworzysz film, który przykuje uwagę każdego widza.

SAMSUNG GALAXY NOTE7 — SPECYFIKACJA

System operacyjny:

Android 6.0 Marshmallow; TouchWiz

Ekran:

zakrzywiony; 5,7 cala; Super AMOLED; 2560 x 1440; 515 ppi

Procesor:

Exynos 8 Octa 8890 (4 x 2,3 GHz + 4 x 1,6 GHz); grafika Mali-T880MP12

Pamięć operacyjna:

4 GB RAM

Pamięć wewnętrzna:

64 GB; UFS 2.0

Obsługa kart microSD:

tak, do 256 GB

Aparat główny:

12 Mpix; f/1,7; optyczna stabilizacja obrazu

Aparat przedni:

5 Mpix; f/1,7

Łączność:

LTE kat. 12; WiFi 802.11 a/b/g/n/ac (2,4/5 GHz); Bluetooth v 4.2 LE; ANT+; NFC; GPS; USB typu C

Czytnik linii papilarnych:

tak, pod ekranem

Wymiary:

153,5 x 73,9 x 7,9 mm

Waga:

169 g

Bateria:

3500 mAh; niewymienna; szybkie ładowanie przewodowe; szybkie ładowanie bezprzewodowe

Inne:

Skaner tęczówki; IP68 (ochrona przed pyłem i wodą); rysik S Pen