Wprowadzenie » SMARTPHONE » SmartPhony Samsung » SmartPhone Samsung Galaxy Note 4 32GB SM-N910C KOLOR CZARNY


        

SmartPhone Samsung Galaxy Note 4 32GB SM-N910C KOLOR CZARNY

Kolor Czarny - Black

Akcja

Dostępny

 

Numer produktu: 030
Producent: Samsung
cena standardowa 2 199,00 zł
nasza cena bez VAT: 1 381,30 zł
nasza cena z VAT (23 %):
1 699,00 zł

Samsung Galaxy Note 4 32GB SM-N910 Wszystkie kolory !!

Smartfon został wyposażony w wyświetlacz Quad HD Super AMOLED oferujący rewolucyjny obraz o parametrach wykraczających poza możliwości ludzkiego oka. Ten 5.7-calowy ekran cechuje wysoki kontrast, doskonałe nasycenie płynnych i żywych barw idealnie odwzorowujących rzeczywistość, a wysoka rozdzielczość 2 560 x 1 440 pikseli zapewnia zupełnie nowe wrażenia wizualne.

Wielozadaniowa praca na ekranie smartfona to czysta przyjemność. Tryb multiscreen zapewnia wygodę i elastyczność pracy. Dzięki możliwości zarządzania wieloma aplikacjami jednocześnie, przy wykorzystaniu kilku prostych gestów możesz przekonać się ile potrafi jeden ekran. Myślisz, że GALAXY Note 4 może stać się Twoim prywatnym centrum dowodzenia wszechświatem?

Smartfon został wyposażony w dwie kamery. Główny aparat znajdujący się na tylnej ścianie urządzenia z wyjątkowo czułą na światło matrycą o rozdzielczości 16 Megapikseli, natomiast przednia kamera posiada obiektyw o jasności F1.9 i rozdzielczości 3.7 Megapiksela. Takie zestawienie zapewni Ci wysoki komfort fotografowania w każdych warunkach oświetleniowych, dzięki czemu uwiecznione przez Ciebie chwile będą jasne i wyraźne. Aparat główny wyposażony został w system stabilizacji obrazu Samsung OIS.

Nowy wymiar pracy z inteligentnym rysikiem pracy S Pen.

Proste i szybkie zaznaczanie fragmentów obrazu dzięki funkcji inteligentny wybór umożliwi Ci natychmiastowe dzielenie się wybranymi treściami. Za pomocą rysika S Pen możesz z łatwością zaznaczać fragmenty tekstu oraz elementy ekranu i aplikacji. Zapisz wszystkie elementy na swoim pulpicie i bezproblemowo udostępniaj komu i gdzie chcesz. S Pen z oprogramowaniem Photo Note to nowy sposób na kreatywne notatki. Fotografuj za pomocą Photo Note i w mgnieniu oka zamieniaj materiały analogowe w dane cyfrowe. Korzystając z rysika S Pen, możesz z łatwością edytować notatki, zmieniać kolory i wprowadzać dodatkowy tekst. Dzięki wyższej czułości na nacisk rysik S Pen ułatwiawprowadzanie tekstu odręcznego w postaci cyfrowej. Uczyń swoje pismo bardziej wyrazistym. Wypróbuj zaawansowane możliwości rysika S Pen i odnieś wrażenie jakbyś pisał na papierze.

O doskonałą wydajność urządzenia pod obciążeniem nawet najbardziej wymagających gier i aplikacji dba osiem rdzeni procesora (4 x 1.9 GHz + 4 x 1.3 GHz) z dostępem do 3 gigabajtów szybkiej pamięci RAM. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 4.4 KitKat. O ciągły dostęp energii dla smartfona dba innowacyjny akumulator z funkcją szybkiego ładowania. Baterię swojego GALAXY Note 4 możesz doładować już w 30 minut! Możesz wziąć prysznic i przebrać się, a urządzenie zdąży się w tym czasie naładować. Jeżeli masz niewiele czasu, możesz skorzystać z trybu bardzo niskiego zużycia energii. Ciesz się błyskawicznym ładowaniem i dużą pojemnością akumulatora.