Wprowadzenie » SMARTPHONE » SmartPhone Huawei Nexus 6P H1512 64GB KOLOR SZARY


        

SmartPhone Huawei Nexus 6P H1512 64GB KOLOR SZARY

Kolor Szary - Grey

Nowość

Dostępny

 

Numer produktu: 020
Producent: Huawei
cena standardowa 2 999,00 zł
nasza cena bez VAT: 1 625,20 zł
nasza cena z VAT (23 %):
1 999,00 zł

Doskonały wybór
Idealna równowaga stylu i wydajności

Obudowa Nexus 6P wykonana została z anodowanego aluminium lotniczego. Charakterystyczny wygląd urządzenia osiągnięto poprzez kształtowanie metalu diamentowym frezem. Dzięki takiemu rozwiązaniu, idealnie dopasowano tylny panel skrywający sensor potężnego aparatu.


Zbudowany dla wydajności
Technologicznie perfekcyjny

Duży, wyraźny ekran 5.7’’ WGHD AMOLED oferuje doskonałą ostrość i czystość obrazu dzięki szczegółowości 518 pikseli na cal. Wysokiej jakości frontowy głośnik zapewni nowe doznania audio. Nexus P6 wyposażony został w najnowszą wersje ośmiordzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon 810 v2.1 czyniąc smartfon szybszym niż kiedykolwiek. Pojemna bateria 3450 mAh sprawi, że częste doładowywanie stanie się przeszłością a obsługa USB typu C przyspieszy sam proces ładowania.


Doskonała kamera
Złap więcej niż światło

6P wyposażony został w najlepsze soczewki jakie kiedykolwiek montowano w serii Nexus. Najlepiej sprawdzają się w warunkach ograniczonego oświetlenia sprawiając, że każde zdjęcie będzie doskonałe. Z Google Camera nigdy nie przegapisz okazji do fotografowania a aplikacja Google Photos sprawi, że Twoje wspomnienia zapisane w obrazach będą łatwiejsze do odnalezienia.

 


Ułatwiona obsługa
Zabezpiecz dotykiem

Ergonomiczny sensor linii papilarnych w 6P szybko zabezpieczy dostęp do Twojego smartfonu. Wystarczy jeden Twój dotyk by uzyskać dostęp do aplikacji, wiadomości e-mail i zdjęć. Twoje finanse w usłudze Android Pay będą bezpieczne dzięki systemowi weryfikacji odciskiem palca.


Najnowsze rozwiązania
Android 6.0 Marshmallow

Ciesz się najnowszą i najszybszą wersją systemu Android. Ulepszony i ciągle rozwijany rdzeń systemu, zapewni dostęp do najnowszych aplikacji. Prosty i inteligentny Android 6.0 wsparty jest technologią i legendarnym designem Huawei.


Wszystko co najlepsze w Google
Na wyciągnięcie ręki

Korzystaj z preinstalowanych aplikacji – Nexus 6p jest gotowy do działania od razu po wyjęciu z pudełka, dzięki zestawowi przydatnych aplikacji takich jak Google Maps, Google Play, Chrome, Youtube, Photos, Gmail i wiele innych. Nowoczesna antena zapewni mocne, szybkie i stabilne połączenie dzięki czemu możesz pracować i grać bez przeszkód.